Tomātu, gurķu, papriku un citu dārzeņu stādu cena ir 1,20 EUR.
Visi stādi ir podiņos.

„VĒRŠA SIRDS”

Sen pazīstama, iecienīta, iltumnīcas šķirne. Augļi ļoti lieli, 600-800 g, izcili gaļīgi, miltaini, sirds formas, ar plānu miziņu, gaiši rozā ar aveņu nokrāsu. Stāds 1.8 m garš. Audzējot atstāj centrālo galotni un vienu pazarīti. Pieticīgās raža dēļ ieteicams purināt papildu apputeksnējot,ražas palielināšanai.

„PIPARVEIDA SARKANIE”

Siltumnīcas šķirne. Auģļi piparveda formas, Svars  līdz 250 gr., gaļīgi, ar maigu garšu, uzgriezti nesulo. Raža ienākas pakāpeniski līdz vēlam rudenim. Stāds 2 m. garš. Audzējot atstāj centrālo galotni un vienu vai divas pazarītes.

„MELANIS PRINCIS”

Senākā Latvijas dārzkopjiem pazīstamā melnaugļu tomātu šķirne. Augļi tumši sarkani līdz melnīgsnēji, ar savu īpatnēju garšu. Saules apspīdēti augļi tumšāki, saldāki, aromātiskāki par ēnā augušajiem. Ieteicams audzēt siltumnīcās, atstājot centrālo galotni un vienu līdz vienu pazarīti. Stāds līdz 2 m garš, ar vidēji agru ienākšanās laiku. Augļa svars 100- 150gr.

„BICOLAR” (divkrāsu tomāts)

Siltumnīcas šķirne. Augļi blīvi, ar lielu masu, 160-180 g, divās krāsās: pamatkrāsa dzelteni-oranža, griežot šķēlītēs, uz katras sarkans „zīmējums”. Tomāts ar neatkārtojamu garšu salikumu. Stāds 2 m garš. Audzējot atstāj centrālo galotni un vienu pazarīti. Vidēji vēlīns ienākšanās laiks.

„Sibīrijas Rozā”

Siltumnīcas šķirne. Augļi ļoti lieli 300gr., gaiši rozā, apaļi plakani, ar plānu miziņu, piemēroti sviestmaižu gatavošanai. Stāds 1.8 m garš. Audzējot atstāj centrālo galotni un vienu pazarīti.

„Lemon Boy”

Augļi ar ļoti labām garšas īpašībām. Viens no populārākajiem dzeltenajiem tomātiem. Agrīna, indeterminanta siltumnīcas dzelteno lielaugļu tomātu šķirne. Augļi lieli, labi izlīdzināti, noapaļoti, dzeltenā krāsā ar ļoti izskatīgu citrondzeltenu mīkstuma krāsu. Gaļīgi augļi, izsmalcināta garša, laba struktūra. Svars aptuveni 170 - 180 g. Augsta izturība pret slimībām.

„Giulieta F1”

Īsti itāļu San Marzano tipa tomāti, 180 - 200 g.Hiperproduktīvs augs ar lieliem, piparveida gariem, sarkaniem augļiem. Ražo labi, pat vēsos apstākļos, un ir sulīgi un ļoti garšīgi. Šķirne augstražīga un slimību izturīga. Ideāls mērcēm un salātiem.

„Dzeltenais Milzis”

Šķirne ar īpaši garšīgiem augļiem. Augļi maigi dzeltenā krāsā, gaļīgi, ar viegli saldskābu, maigu aromātu. Piemēroti sviestmaizēm un salātiem. Ieteicams audzēt siltumnīcās, atstājot centrālo galotni un vienu pazarīti. Stāds līdz 1,8 m garš.

„BELLE F1”

Siltumnīcas šķirne. Izlīdzināti apaļi, oranži sarkani, izcilas kvalitātes, garšīgi, gaļaini. Stāds 1.5 m garš.

„Belfort F1”

Ļoti agrs, ražīgs, lielaugļu hibrīds 250-300 g. Augļi tumši sarkanā krāsā noapaļotas formas, stingri, augstas kvalitātes. Augsta izturība pret plaisāšanu. Transportējams. Var audzēt jebkura tipa siltumnīcās. Izturīgs pret Temp. maiņām un nepietiekamu apgaismojumu. Augs kompakts. Slimību izturība laba.

„DIMEROSA F1”

Siltumnīcas šķirne. Apaļi, rozā lielaugļu tomāti, 200-220g, izskatīgi, nav nosliecas uz plaisāšanu. Stāds 1.5m garš.

„NARAM F1”

Siltumnīcas šķirne. Ļoti agri, kompakti, sarkani plūmīšu tomāti 100-110 g smagi, saldi un garšīgi. Augstražīga šķirne. Stāds 1.5 m garš.

„RALLY F1”

Lauka, siltumnīcas šķirne. Ļoti agrs tomātu hibrīds, kas veido lielu un spēcīgu augumu. Augļu svars 190-220 g. Augļi plakani, apaļi, miltaini ar vidēji biezu miziņu, ļoti garšīgi. Stāds 1.2 m garš.

„Arbūzs”

"Tomātu arbūzs" ir viens no gardākajiem tomātiem, ko var audzēt mājas dārzā. Šīs šķirnes augļiem no krūma ir oriģināla un unikāla svītraina krāsa, tāpēc tas ieguva savu nosaukumu. Attiecībā uz galveno krāsu "Arbūzu" var attiecināt uz melnajām šķirnēm, jo ​​augļu krāsu diapazons sākas no tumši sarkanas un beidzas ar brūnu, tuvu melnu.

„Summer Sun F1”

Patiess saldums, audzēšanai stikla un plēves siltumnīcās. Augļi 15-25 g. Vidēji agrs
hibrīds ar gaiši dzelteniem ķiršu tomātiņiem. Augļi ir saldi (Brix 8,5-10), pat
nepilnīgā nogatavošanās fāzē, ļoti labi saglabājas. Summer Sun F1 ir piemērota
krāsainu maisījumu veidošanai.

„POLFAST F1”

Lauka šķirne. Augļi lieli, ieapaļi, 100-150 g smagi, ātri krāsojas koši sarkani. Hibrīds labi gatavojas arī zemās temperatūrās. Stāds 0.5-0.6 m garš.

„TOLSTOI F1”

Siltumnīcas šķirne. Augam spēcīgs stublājs. Augļi 100-110 g smagi, apaļi, tumši sarkani, ar labām garšas īpašībām, augļus var vākt arī ķekaros. Augļi aizmetas arī pie zemām temperatūrām, un ir bez zaļiem plankumiem. Stāds 1,5m. garš.

„Puzata Hata”

Ukrainas selekcijas šķirne.

Tomāts dod labu ražu, nogatavojas agri. Krūms aug līdz 1,5 m. Sakneņi ir spēcīgi. No viena krūma būs iespējams savākt līdz 3,5 kg tomātu. Ilgu laiku nes augļus. Augļus savāc ķekaros līdz 5 gabaliem, viena svars - līdz 300 g. Augļiem ir noapaļota forma, kas atgādina bumbieri. Nobriedušiem tomātiem ir maiga mīkstums, maz sēklu. Pārvadāšanas laikā augļi nesaplaisā un nesaburzās to blīvās, bet ne cietās mizas dēļ. Ribošana ir Puzata khata tomātu atšķirīga iezīme

Tomāts garšo saldi, bez skābuma un ūdeņainības. Pateicoties augstajam cukura saturam, tas ir piemērots zīdaiņu barošanai un tiek izmantots diētikā.

„Jantarnij”

AUGSTRAŽĪGA, agrīna dzelteno AUGSTO tomātu šķirne audzēšanai plēves siltumnīcās un atklātā laukā. Ražo ĻOTI LIELUS, nedaudz saplacinātus augļus, kas KATRS sver apmēram 600 g. Augļi ir vidēji cieti, gaļīgi, ar unikālu garšu un aromātu. Ieteicams lietot tiešam patēriņam. Audzēšanai vajadzīgi balsti.

„Sarkanais Miljons”

Ķiršu tomāti, kuri augšanas procesā veido lielus ķekarus. Ražīga šķirne ar garšīgiem augļiem.

„Black Cherry”

Agra, bagātīgi ražojoša, ātri augoša, gara auguma (150-200 cm) ķirštomātu šķirne, piemērota audzēšanai plēves seguma siltumnīcās. Augļa svars 15-25 g. Viena no garšīgākajām tomātu šķirnēm!

„Svītrainā Šokolāde”

Šķirne ar neparasti krāšņiem augļiem: brūni - sarkani ar tumši zaļām svītriņām. Pārsvarā lieli, ieplakani augļi ar savdabīgu un bagātu aromātu. Ļoti garšīgi uz sviestmaizēm un salātos. Šķirne piemērota audzēšanai siltumnīcās, atstājot centrālo galotni un vienu pazarīti. Veido spēcīgu, apmēram 1,7 m augstu stādu.

„KANĀDA”

Lauka, siltumnīcas šķirne. Augļi vidēji lieli 80-120g, sarkanīgi rozā, gaļīgi, ar plānu miziņu. Stāds 1.2 m garš. Audzējot atstāj centrālo galotni un vienu vai divas pazarītes.

„Sārtā Sirds”

Augļi ar ļoti plānu miziņu, bieži plaisā, gaļīgi, ar maigu aromātu. Garšīgi tūlītējam patēriņam. Šķirne piemērota audzēšanai segtajās platībās, atstājot centrālo galotni un vienu pazarīti. Stāds apmēram 1,5 m garš.

„Kristiana”

Tomāts ar burvīgi saldu  un jaunu tomātu aromātu. augļi plūmjveida 50- 60gr. smagi. Šķirne vidēji agra. audzē zem segumiem, atstājot centrālo galotni un vienu pazarīti. Augs 1,8m. augsts.

„Japānas Trifele”

Japāņu sarkanā trifele tiek klasificēta kā nenoteikta šķirne. Tas tiešām nav slavens ar savu augsto produktivitāti, kaut kur apmēram 2–4 kg no krūma. Pati šķirne ir starpsezonā, nogatavošanās periods ir no 110 līdz 120 dienām. Krūmi ir augsti, siltumnīcā tie var sasniegt pat 1,5, visus 2 m. garumā. Nepieciešama obligāta piesiešana.

„Minusinskas gigants”

Minusinskas gigants spēj ražot dārzeņus, kas sver līdz 1,5 kg, vai arī tas var izkliedēt salīdzinoši mazus 300 gramu tomātus - tas viss ir atkarīgs no dārznieka audzēšanas apstākļiem un personīgajām vēlmēm.

Lai iegūtu smagus, milzu augļus, vienā galvenajā stublājā tiek izveidots garš krūms, visas pazarītes tiek noņemtas tūlīt pēc parādīšanās, un augļu skaitu uz vienu krūmu regulē nepieciešamais daudzums. Standarta ražai ar tomātiem, kas sver līdz 700 g, jūs varat atstāt apakšējo pazarīti, lai veidotu otro kātu. 1 m2 ir atļauts stādīt no 2 līdz 3 stādiem.

Milzu tomātiem ir spilgti sarkana krāsa, tie pēc formas atgādina sirdis, un, jo mazāks ir lielums, jo izteiktāka ir “sirds”. Augļu garša ir izteikti salda.

„Green Zebra”

Vidēja izmēra, plakani apaļš ar gaišākām un tumšākām zaļām svītrām. Augļa svars 80 - 120g. Ļoti garšīgi, ražīgi. Piemērots audzēšanai plēves siltumnīcā.

„Baltais Persiks”

Augļi samtaini, apaļi, viegli iedzelteni, gandrīz balti, tenisa bumbiņas lielumā ar šķirnei vien raksturīgu saldu aromātu. Ieteicams audzēt siltumnīcās, atstājot centrālo galotni un līdz divām pazarītēm. Stāds apmērma 2 m garš, ar garu ražošanas periodu.

„Sandoline F1”

Sandoline F1 - tomātu hibrīds paredzēts audzēšanai plēves siltumnīcās.Augļi ir ar lielisku garšu, 160 – 180 gramus smagi, koši sarkani, spīdīgi, apaļi rievoti, stingri, ilgi saglabā preces kvalitāti. Augsts tirgus ražas iznākums. Augi ir spēcīgi augoši, laba augļu aizmešanās, izlīdzināti ķekari. Stabili aug un attīstās pat pēdējie ķekari, nodrošinot nemainīgi augstu ražu. Audzēšanas un augļu kvalitātes ziņā līdzīgi plaši pazīstamajam hibrīdam Brooklyn F1. Sandoline F1 ražas vākšana sākās 2 nedēļas agrāk kā Brooklyn F1.

„Orange Queen”

Indeterminanta (130-150 cm), vidēji vēlīna šķirne, piemērota audzēšanai uz lauka vai plēves seguma siltumnīcā. Augļa svars 150-200 g. Laba slimību izturība.

„Carmello F1”

Apaļi augļi sver aptuveni 200 g. Tomāti tumši sarkani, lieli, tiem piemīt ekskluzīva garša. Aug spēcīgi, izaug aptuveni 5 – 7 ķekari. Augs ir izturīgs pret tomātu mozaīkas vīrusu, vīti un fuzariozi

Pielietojums: agrīna šķirne audzēšanai siltumnīcās.

„Tamaris F1”

Ļoti agri tomāti, 160-180 g, garšīgi, ražīgi, populāri.

„Venus”

Determinanta ķiršu tomātiņu šķirne kura ideāli piemērota audzēšanai uz balkoniem konteineros un puķu podos. Augs zems ar stingru stublāju. Augļi gludi, sarkanīgi oranži, sver aptuveni 15-20 g. Piemēroti svaigam patēriņam, konservēšanai, ēdienu dekorēšanai. Sēšana no marta vidus līdz aprīļa sākumam siltā telpā. Stādiet zemē no maija vidus līdz jūnija vidum.

„Antalya F1”

Antalya F1 - ļoti agra, indeterminanta, nepārtraukti augoša šķirne. Augļi 180-200g, regulāras formas, vienmērīgi krāsojas koši sarkani, stingri, ar ļoti labām garšas īpašibām, ilgi saglabā kvalitāti pēc novākšanas. Ieteicams audzēšanai pavasara, vasaras un rudens sezonā.

„Indigo Rose”

Agrīna, gara auguma šķirne, kas tiek novērtēta oriģinālās krāsas un ļoti saldo, garšīgo augļu dēļ. Augļi- 50g smagi, ar plānu miziņu, augšanas laikā vispirms ir zaļi, pēc nogatavošanās kļūst gandrīz melni. Vienā ķekarāi zaug 12-20 vienāda lieluma augļu.