Tomātu, gurķu, papriku un citu dārzeņu stādu cena ir 1,20 EUR.
Visi stādi ir podiņos.

Baklažāns ''Gortina F1''

Augstsražīgs, ļoti agrs, spēcīgi augošs augs. Augļi ovāli- pagarināti, melni, spīdīgi, stingri. Labi glabājas pēc novākšānas.

Saldā paprika ''Bachata F1''

Ļoti agrs, jauns dzeltenās paprikas hibrīds. Kubveida, biezām sieniņām, ļoti saldi, sulīgi, ražīgi. Slimību izturība laba.

Saldā paprika ''Reddington'' F1''

Agrīna, ļoti strauji augoša Kapya tipa šķirne ar īsiem starpposmiem un tumši zaļām lapām, ļoti izturīga pret zemu temperatūru audzēšanas laikā. Augļi saldi, iegareni, koniski, nogatavojas tumši sarkani, 20-22 cm gari, ar diezgan biezām sieniņām, izturīgi pret mikroplaisāšanu. Audzēšanai plēves seguma siltumnīcās un tuneļos. Augsta, ļoti labas kvalitātes augļu raža. Universāla šķirne. Augsta slimību izturība.

Saldā paprika '' Dimentio F1''

Paredzēts audzēšanai siltumnīcās un atklātā laukā. Augs ar spēcīgu, enerģisku augšanu un augstu ražu. Augļi ļoti viendabīgi garumā 13-15cm. un platumā 7-8cm., biezs mīkstums (7mm.). Vidējais svars 140-160g.. Augļu krāsa tehnoloģiskā gatavībā ir balti dzeltena, vēlāk kļūst sarkana. Tie saglabā savu svaigumu arī ilgu laiku pēc ražas novākšanas. Tam ir pievilcīga smarža un garša. Labi panes stresa apstākļus un nav jutīgs pret augļu puvi.

Saldā paprika ''Oranžais gardumiņš''

ORANŽAIS GARDUMIŅŠ paprikas šķirne ar nelieliem, koši oranžiem, sulīgiem un izcili aromātiskiem augļiem. Sāk ražot agri un ražo līdz vēlam rudenim. Augļi nogatavojas arī pie zemākām temperatūrām, kā arī augļi, kas rudenī nepaspēj ienākties pie krūma, nogatavojas ienesti telpās. Ienākas visa aizmetusies raža. Veido kompaktu, apmēram 0,7 m augstu krūmu. Šķirne piemērota audzēšanai siltumnīcās, lecektīs, uz lauka un lielos (apmēram 8 litri) podos.

Saldā paprika ''Jupiter F1''

Lieliska sarkana, kubveida paprika, paredzēta audzēšanai gan plēves siltumnīcās, gan uz lauka.

Saldā paprika ''Pirouet F1''

Agrīna saldā paprika audzēšanai plēves siltumnīcās. Augļi koniski, ar biezām sieniņām, 18-22 cm gari, sver 130-150 g, gaiši zaļā krāsā, vēlāk krāsojas oranži dzelteni. Ļoti garšīgi, augstražīgi. Ražošanas laikā labi panes stresa apstākļus.

Asais pipars '' Asais sarkanais''

Sarkans asais pipars. Augļi 15-18cm. gari, sulīgi un ar izteiktu asumu. Viegli audzējami un augsta ražība.

Asais pipars '' Asais Oranžais''

Koši oranži-dzelteni asie pipari. Īpaši ass, bet arī augstražīgs.

Saldā paprika ''Banckers F1''

Banckers F1 ir ļoti agrs un augstražīgs saldās paprikas hibrīds, kas aug gan siltumnīcā, gan uz lauka. To var audzēt uz balkona vai terases. Augļi zaļi-sarkani, kubveida ar biezām sieniņām 180-200gr. Augs izaug līdz 60 cm augsts, spēcīgs, nogatavojas agri. Izturīgs pret tabakas mozaīkas vīrusu un ziedu gala puvi.Izstāda 30-60cm x 45-90cm attālumā. Aug +16-23 °C temperatūrā. Ražas laiks: no augusta līdz oktobrim

Saldā paprika ''Mazurka RZ F1''

Mazurka RZ F1 Sarkans kubveida saldais pipars, 150-200 grami.Augļi ar biezām sieniņām, sulīgi, garšīgi, saldi.Ātri krāsojas no zaļas uz intensīvi sarkanu krāsu.Var vākt gan zaļus, gan sarkanus – abos gadījumos augļi spīdīgi, labi glabājas.Augs ar īsiem starpposmiem, vidēji atvērta tipa, kas atvieglo kopšanu.

Saldā paprika ''Saldais Banāns''

SALDAIS BANĀNS vidēji agra paprikas šķirne ar aromātiskiem, slaidiem, gariem augļiem dzeltenā krāsā. Veido ampēram 1 m augstu krūmu ar plašu zarojumu, ko nepieciešams balstīt. Šķirne piemērota audzēšanai siltumnīcās.

Saldā paprika ''Clementine F1''

Saldā paprika, kubveida. Augļi krāsojas no gaiši zaļas līdz oranžai krāsai. 9-10cm x 7-8cm. Ļoti garšīga, salda. Augs spēcīgi augošs, augstražīgs.

Saldā paprika ''Porteca F1''

Porteca F1 - Kapya tipa. Augļi saldi, gludi, konusveida, sarkani ar spicu galu, 15 cm gari un 120-150g smagi ar biezām sieniņām. Augs ģeneratīvs,60-80cm augsts. Ieteicams audzēt uz divām galotnēm.

Saldā paprika ''Kornelya F1

Kapia tipa saldā paprika ar iegareniem, 160-170 g smagiem, 18 - 20cm gariem augļiem. Piparu sieniņas ir biezas un saldas. Nogatavojoties augļi paliek spilgti sarkani. Augļu lielums paliek nemainīgs visā augšanas periodā. Pat augstā temperatūrā augļu aizmešanās ir lieliska. Piemērots gan audzēšanai siltumnīcā, gan atklātā laukā. Augs spēcīgs ar ļoti labi attīstītu lapotni, kas aizsargā augļus no saules apdegumiem, augstražīgs. Ideāli piemērots gan svaigam patēriņam, gan cepšanai. Augsta slimību izturība. Pēc ražas novākšanas augļi ilgi saglabā kvalitāti.

Saldā paprika ''Yelca F1''

Agrīna, ļoti ražīga šķirne ar 160-180 g lieliem, sarkaniem, kubveida augļiem un ar lielisku augļu kvalitāti.

Saldā paprika ''Liubov F1''

Kapia tipa saldā paprika ar iegareniem,130-140 g smagiem, 15cm gariem augļiem. Piparu sieniņas ir biezas, nogatavojoties augļi paliek sarkani. Ļoti garšīgi, ražīgi. Augļu lielums paliek nemainīgs visā augšanas periodā. Pat augstā temperatūrā augļu aizmešanās ir lieliska.

Saldā paprika '' Sweet Chocolate''

Vidēji agra, lieliska šķirne, kas piemērota audzēšanai plēves siltumnīcās un atklātās platībās. augļi lieli, kubveida (iegareni), svars aptuveni 160- 200gr., 2-3 sēklu kameras, biezas sieniņas. Augļi oriģinālā šokolādes brūnā krāsā. Salda, aromātiska un sulīga paprika, kas piemērota svaigam patēriņam un konservēšanai.

Saldā paprika ''Kalifornijas''

Spilgti sarkana augļu krāsa ar spīdīgu un gludu virsmu. Viegli audzējama, mazprasīga un ļoti ražīga šķirne.

Asais pipars ''Sarkanais asais-2''

Sarkans asais pipars. Augļi 6-8cm. gari, sulīgi un vidēji asi. Ļoti augstsražīga šķirne.

Baklažāns ''Diamond Purple''

H=0,5m.; Podu un balkonkastu šķirne ar kompaktu un izturīgu augumu un agru un bagātīgu ražu.

Baklažāns ''Diamond Cremo''

H=0,5m.; Podu un balkonkastu šķirne ar kompaktu un izturīgu augumu un agru un bagātīgu ražu.