„Abrikossovaja” 3,50 EUR

Rudens aveņu šķirne; ražo no augusta līdz salnām; ogas lielas, tumši dzeltenas, apaļas, saldas; pēc ražas novākšanas nopļauj līdz zemei.

Melnā avene „Bristol” 5,50 EUR

Ogas vid. lielas, apaļas, melnas, ļoti aromātiskas; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem; nogatavojas jūlija vidū.

Avene „Gerakl” 3,50 EUR

Rudens aveņu šķirne; ražo no augusta beigām līdz salnām; ogas ļoti lielas, apaļas, rubīnsarkanas, deserta; pēc ražas novākšanas nopļauj līdz zemei.

Avene „Polka” 3,50 EUR

Rudens aveņu šķirne. Ogas plati koniskas, vidēji lielas, stingras, sarkanas, aromātiskas. Ražo no jūlija beigām līdz salnām. Rudens avenes pēc ražas novākšanas nopļauj līdz zemei.

Avene „Dzeltenais Gigants” 3,50 EUR

Vasaras aveņu šķirne; ogas lielas, dzeltenas , strupi koniskas, aromātiskas, blīvas, ar lielisku garšu; ienākas vidēji agri.

Avene „Brigantīna” 3,50 EUR

Vidēji agra šķirne; ogas tumšas, lielas, patīkami saldskābasun izteikti aromātiskas; ilgi nenobirst; ražīga un ziemcietīga šķirne.

Avene „Babje Leto” 3,50 EUR

Rudens aveņu šķirne; ogas vidēji lielas, apaļas sarkanas un ļoti garšīgas; ražo no augusta līdz salnām; pēc ražas novākšanas nopļauj.

Avene „Polana” 3,50 EUR

Rudens aveņu šķirne; ogas plati koniskas, vidēji lielas, stingras, sarkanas, aromātiskas; ražo no augusta beigām līdz salnām. Rudens avenes pēc ražas novākšanas nopļauj līdz zemei.

Kazene „Loch Ness” 7,00 EUR

H=1,5m.; ogas ļoti lielas, spīdīgas, melnas garenas; nogatavojas no augusta sākuma līdz septembra vidum; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem.

Kazeņu- aveņu hibrīds ''Buckingham Tayberry'', cena 7,- EUR.

H=1,5m.; ražo uz iepriekšējā gada dzidzinumiem no jūlija vidus līdz augusta vidum; ogas lielas, garenas, 5cm. garas, saldskābas, stingras un aromātiskas, pilnīgi nogatavojoties tumši bordo krāsā; dzinumi bez dzeloņiem.

Kazene „Loch Tay”- 7,00 EUR

H=1,5m.; ogas lielas, melnas, spīdīgas, saldskābas, deserta, stingras; nogatavojas jūlijs- augusts; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem

Kazene „Black Satin” 7,00 EUR

H=1,5m.; ogas lielas, spīdīgas, melnas, sladskābas, sulīgas; nogatavojas augusta sākumā līdz oktobra vidum; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem.

Kazene „Orkan” 8,00 EUR

H=1,5m.; bezērkšķu, ogas lielas, 5gr., piesātināti melni sarkanas, spīdīgas saldskābas; nogatavojas no augusta vidus līdz salnām; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem.

Kazene „Thornfree” 8,00 EUR

H=2m.; bezērkšķu, ļoti lielas, piesātināti melni sarkanas, spīdīgas, saldas, sulīgas, sulīgas un aromātiskas; nogatavojas no augusta vidus līdz salnām; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem.

Kazene „Himalaya” 7,00 EUR

H=1,5m.; ogas lielas, 5gr., piesātināti melni sarkanas, spīdīgas un aromātiskas; nogatavojas no augusta vidus līdz salnām; ražo uz iepriekšējā gada dzinumiem.