„Regina”, cena 15,00 EUR

Laba izturība pret slimībām; augļi lieli, plaši koniski, tumši sarkani, spīdīgi, deserta; mīkstums spilgti sarkans, skrimšļains, sulīgs un ļoti garšīgs; nogatavojas jūlija beigās; vēsumā labi uzglabājas.

„Šneidera Vēlīnā” cena 15,00 EUR

Strauji augoša un izturīga šķirne; nogatavojas jūlijā; ražas vidēji lielas, toties augļi ir ļoti lieli, tumši sarkani, ļoti garšīgi un maz pakļauti plaisāšanai.

„Butner Red” cena 18,00 EUR

Augļi lieli vai ļoti lieli, skaisti- sirds formas un dzelteni ar oranži sarkanu lāsojumu; mīkstums stingrs, salds un sulīgs; nogatavojas jūlijā.

„Burlat” cena 15,00 EUR

Augļi lieli, tumši sarkani līdz melni; mīkstums tumši sarkans, ļoti garšīgs un sulīgs; nogatavojas jūnija beigās- jūlija sākumā.

„Rivan” 15,00 EUR

Augļi vidēji lieli, tumši sarkani līdz melni, mīkstums tumši sarkans, garšīgs. Nogatavojas jūnija beigās.

„Summit” 15,00 EUR

Augļi lieli vai ļoti lieli, tumši sarkani; mīkstums stingrs, salds, sulīgs ar pikantu ķiršu aromātu; nogatavojas jūnija beigās- jūlija sākumā.

„Kordia” 15,00 EUR

Augļi lieli, melni sarkani; mīkstums stingrs, blīvs ar saldu garšu. Nogatavojas jūlija vidū.

Kolonveida saldais ķirsis ''Helēna'', cena 20,- Eur

Pašapputes; H=2,3m.; lai kolonveida forma būtu perfekta pirmajos gados sānzarus vēlams formēt, tas palielina arī ražību; ražo bagātīgi gandrīz melnas ogas; nogatavojas VII- VIII; garša izcila.

Kolonveida saldais ķirsis ''Silva'', cena 20,- Eur

Pašapputes; jauna un perspektīva Kanādas selekcijas šķirne; H=1,8m.; īpaši piemērots nelieliem dārziem, jo aizņem maz vietas un reizē ir arī dekoratīvs; augļi spilgti sarkani; mīkstums stingrs un salds; ražo katru gadu un bagātīgi; laba salizturība.

Kolonveida saldais ķirsis ''Victoria'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=1,8m.; ražo katru gadu; augļi sirds formā un bordo krāsā; mīkstums stingrs un salds; deserta šķirne; nogatavojas jūlija beigās; minimālais attālums starp kolonķiršiem rindā ir 0,8m.

Kolonveida saldais ķirsis ''Queen Mary'', cena 20,- Eur

Pašapputes; H=1,7m.; augļi stingri, sirds formas, tumši sarkani, deserta, sulīgi un saldi; ražo bagātīgi katru gadu;

„Dzeltenā Donissena”, cena 18,00 EUR

Vācu selekcijas šķirne ar labu izturību pret salu un slimībām; augļi vidēja izmēra, koši dzelteni, bez sārtuma; mīkstums gaiši dzeltens, salds un vidēji sulīgs; nogatavojas jūlija sākumā; ražo regulāri un bagātīgi; dzeltenās krāsas dēļ nepiesaista putnus.

„Napoleon” 15,00 EUR

Vācu selekcijas izturīga un mazprasīga šķirne; zied no aprīļa līdz maijam; augļi lieli un skaisti- sirds forma, dzelteni ar sārtu lāsojumu; mīkstums ir stingrs, sulīgs aromātisks, garša ir salda ar pikantu akcentu; lielisks apputeksnētājs.

„Vega” 18,00 EUR

Augļi ļoti lieli, saldi, sulīgi, dzelteni ar oranžsarkanu lāsojumu un sarkanu mīkstumu. Nogatavojas jūlijā.