„Viktorija” 10,50 EUR

Pašauglīga un laba apputeksnētāja; augļi lieli, sārti ar violetu apsarmi un nemainīgi teicamu garšu; labi turas kokā, neplaisā, laba ziemcietība un izturība pret slimībām.

„Nancy Mirabella” 10,50 EUR

Pašauglīga; augļi vidēji lieli, sfēriski vai ovāli; miza zeltaini dzeltena ar oranžsarkanu pārklājumu; mīkstums zeltaini dzeltens, blīvs, ļoti salds un reizē pikants, nogatavojas augusta beigās.

„Tophit” 10,50 EUR

Daļēji pašauglīga; viena no populārākajām deserta šķirnēm; augļi lieli vai ļoti lieli, stingri, viegli transportējami un uzglabājami; mīkstums zaļgani dzeltens, garšīgs, salds ar izcilu aromātu; nogatavojas sept.- okt.; ilgi uzglabājas kokā.

Kolonplūme „Anja” 15,- EUR

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 0,7m.; jauna perspektīva un izturīga šķirne; augļividēji lieli, tumši violeti, pilnīgi nogatavojotiesizteikti saldi; nogatavojas septembrī- oktobrī.

Kolonplūme „Mirabella Ruby” 18,- EUR

Pašapputes; jauna kolonveda formas šķirne ar šauru vainagu, par pamatu ņemot populāro ''Mirabella'' šķirni; miziņa sarkana; mīkstums ar raksturīgo saldo garšu.

Kolonplūme „Imperial” 18,- EUR

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 0,7m.; viena no populārākajām kolonplūmju šķirnēm; dekoratīva; augļi vidēji lieli violeti un ļoti garšīgi; nogatavojas augustā; laba salizturība un izturība pret slimībām.

Aprikožu plūme „Dapple Dandy” 20,- EUR

Pašapputes; izcils japāņu plūmes un aprikožu hibrīds; augļi ir lieli, apaļi, purpursarkani raibi ar tumši dzeltenu mīkstumu, intensīvi saldi, atgādinot šo augu sulu maisījumu; izturīga pret slimībām un salu. Nogatavojas septembra beigās.

„Ulenas Renkolde” 9,50 EUR

Daļēji pašapputes. Augļi lieli, ovāli, dzeltenzaļi. Mīkstums ļoti salds, sulīgs un aromātisks. Nogatavojas augusta sākumā.