Kolonābele „Polka” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, zaļgandzelteni ar sārtu pārklājumu; mīkstums salds, sulīgs; nogatavojas oktobrī;

Kolonābele „Charlotte” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, tumši sarkani, sulīgi, saldi; nogatavojas oktobrī;

Kolonābele „Flamenko” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, sfēriski, gaiši dzelteni, pilnībā pārklāti ar sarkanvioletu svītrojumu; mīkstums sulīgs garšīgs; nogatavojas oktobrī;

Kolonābele „Bolero” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, dzeltenbrūni; mīkstums sulīgs, salds, garšīgs; nogatavojas oktobrī;

Kolonābele „Waltz” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, tumši sarkani ar vaska apsarmi; mīkstums sulīgs, salds, deserta; nogatavojas oktobrī;

Kolonbumbiere „Decora” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi lieli sarkanbrūni ar saldu garšu; nogatavojas oktobrī.

Kolonbumbiere „Saphira” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi zaļgandzelteni, sulīgi, deserta, nogatavojas sept./okt..

Kolonbumbiere „Condora” 12,50 EUR

H= līdz 1,7m.; pašapputes; lēnaudzīga; augļi lieli, zaļi, vēlāk dzelteni ar sārtu lāsojumu, sulīgi, aromātiski; nogatavojas sept./okt.; jūnijā vēlams formēt vainagu.

Kolonbumbiere „Star Krimson” 12,50 EUR

H= līdz 1,8m.; pašapputes; lēnaudzīga; augļi lieli, oranžsarkani, sulīgi, aromātiski un ļoti garšīgi; nogatavojas septembrī; pirmajoos gados vēlams formēt vainagu.

Kolonbumbiere „Obelisk” 12,50 EUR

H= līdz 2,3m.; pašapputes; augļi vidēji lieli, dzeltenzaļi, saldi, aromātiski; nogatavojas sept./okt.; jūnijā vēlams formēt vainagu.

DUO Kolonbumbiere ''Saphira” ''Decora'' 15,00 EUR

''Saphira'' H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi zaļgandzelteni, sulīgi, deserta, nogatavojas sept./okt.; var audzēt arī kā toveraugu.
''Decora'' H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi lieli sarkanbrūni ar saldu garšu; nogatavojas oktobrī; piemērota audzēšanai arī podos.
 

Kolonplūme ''Imperial'', cena 18.- Eur.

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 0,8m.; viena no populārākajām kolonplūmju šķirnēm; dekoratīva; augļi didēji lieli, violeti un ļoti garšīgi; nogatavojas augustā; laba salizturība un izturība pret slimībām`.

Kolonplūme „Mirabella Ruby” 18,00 EUR

Pašapputes; jauna šķirne, par pamatu ņemot ''Mirabella'' šķirni; miziņa sarkana, bet mīkstums ar izteikti saldu garšu.

Kolonplūme „Anja” 18,00 EUR

Pašapputes, H= 2,5m.; pl-0,7m.; jauna, perspektīva un izturīga šķirne, augļi vidēji lieli, tumši violeti, pilnīgi nogatavojoties- saldi; nogatavojas sept./okt.

Kolonveida aprikoze ''Compacta'' cena 20,- EUR

Pašapputes: H=2,5m.; pl-0,8m.; jauna un neparasta šķirne; dekoratīva gan ziedēšanas laikā, gan ar augļiem, kuri ir vidēji lieli, oranži dzelteni ar nelielu sārtumu; mīkstums salds, sulīgs un ar vīna aromātu; labi panes pavasara salnas.

Kolonveida aprikze ''Asian Pearl'', cena 22,- Eur

Pašapputes; H-2,5m; pl- 1,2m.; lieliska salizturība līdz  -30*C; kolonveida vainags; augļi lieli ar dzelteni oranžu miziņu, īpašu ievērību piesaista sulīgā, saldā un garšīgā mīkstuma dēļ; nogatavojas augustā.

Kolonveida persiks ''Aida'', cena 22,- Eur.

Pašapputes; H=2,3m.; vainags kompakts, kolonveida; Augļi lieli ar oranžsarkanu mizu; ražo katru gadu; mīkstums stingrs, sulīgs un ļoti garšīgs; salizturība līdz -25*C; nogatavojas augustā.

Kolonveida ķirsis ''Jachim'', cena 18,- Eur.

Pašapputes; H=2,7m.; pl-0,8m.; kolonveida vainags; zied vēlu, tāpēc parasti necieš pavasara salnās; ražo katru gadu un bagātīgi; augļi lieli vai ļoti lieli, saplacināti, tumši sarkani, saldi ar vieglu skābumu; nogatavojas jūlija beigās; izturīga un viegli audzējama šķirne.

Kolonveida saldais ķirsis ''Silva'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=1,8m.; augļi spilgti sarkani, garšīgi; īpaši piemērots nelieliem dārziem, jo aizņem maz vietas un ir rizē arī dekoratīvs; ražo katru gadu un bagātīgi; jauna un perspektīva Kanādas selekcijas šķirne.

Kolonveida saldais ķirsis ''Helēna'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=2,3m.; lai kolonveida forma būtu perfekta, pirmajos gados jūnija mēnesī sānzarus vēlams formēt, tas palielinās arī ražību; ražo bagātīgi gandrīz melnas ogas; garša izcila; nogatavojas augusta sākumā.

Kolonveida nektarīns ''Silver'', cena 22,- Eur.

Pašapputes; H=2,2m.; vainags kompakts, kolonveida; augļi lieli, dzelteni ar plašu sarkani violetu sārtumu; ražo katru gadu; mīkstums stingrs, sulīgs un garšīgs; salizturība -20*C; nogatavojas augustā.

Kolonveida saldais ķirsis ''Queen Mary'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=1,8m.; augļi sirds formas, tumši sarkani, sulīgi un saldi; ražo bagātīgi katru gadu; deserta šķirne.

Kolonveida saldais ķirsis ''Victoria'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=1,7m.; ražo katru gadu; augļi sirds formas, bordo krāsā; mīkstums stingrs un salds; deserta šķirne; nogatavojas jūlija beigās; minimālais attālums rindā starp kolonķiršiem ir 0,8m..