Kolonābele „Polka” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, zaļgandzelteni ar sārtu pārklājumu; mīkstums salds, sulīgs; nogatavojas oktobrī; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonābele „Charlotte” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, tumši sarkani, sulīgi, saldi; nogatavojas oktobrī; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonābele „Flamenko” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, sfēriski, gaiši dzelteni, pilnībā pārklāti ar sarkanvioletu svītrojumu; mīkstums sulīgs garšīgs; nogatavojas oktobrī; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonābele „Bolero” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, dzeltenbrūni; mīkstums sulīgs, salds, garšīgs; nogatavojas oktobrī; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonābele „Waltz” 12,50 EUR

H= līdz 2m.; lēnaudzīga; augļi vidēji lieli, tumši sarkani ar vaska apsarmi; mīkstums sulīgs, salds, deserta; nogatavojas oktobrī; var audzēt arī kā toveraugu

Kolonbumbiere „Decora” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi lieli sarkanbrūni ar saldu garšu; nogatavojas oktobrī; piemērota audzēšanai arī podos.

Kolonbumbiere „Saphira” 12,50 EUR

H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi zaļgandzelteni, sulīgi, deserta, nogatavojas sept./okt.; var audzēt arī kā toveraugu.

Kolonbumbiere „Condora” 12,50 EUR

H= līdz 1,7m.; pašapputes; lēnaudzīga; augļi lieli, zaļi, vēlāk dzelteni ar sārtu lāsojumu, sulīgi, aromātiski; nogatavojas sept./okt.; jūnijā vēlams formēt vainagu.

Kolonbumbiere „Obelisk” 12,50 EUR

H= līdz 2,3m.; pašapputes; augļi vidēji lieli, dzeltenzaļi, saldi, aromātiski; nogatavojas sept./okt.; jūnijā vēlams formēt vainagu.

DUO Kolonbumbiere ”Saphira” ”Decora” 15,00 EUR

”Saphira” H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi zaļgandzelteni, sulīgi, deserta, nogatavojas sept./okt.; var audzēt arī kā toveraugu.
”Decora” H= līdz 2,5m.; lēnaudzīga; augļi lieli sarkanbrūni ar saldu garšu; nogatavojas oktobrī; piemērota audzēšanai arī podos.

Kolonplūme „Imperial” 15,00 EUR

H= 2,5m.; pl- 0,7m.; pašapputes; augļi vidēji lieli, violeti, teicama garša; laba salizturība un izturība pret slimībām; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonplūme „Fruka” 15.00 EUR

H= 1,5- 2,5m.; pl- 0,7m.; pašauglīga; augļi vidēji lieli, tumši violeti, garšīgi; nogatavojas jūl./aug.; var audzēt arī kā toveraugu;

Kolonplūme „Ruby” 15,00 EUR

Pašapputes; jauna šķirne, par pamatu ņemot ”Mirabella” šķirni; miziņa sarkana, bet mīkstums ar izteikti saldu garšu.

Kolonplūme „Anja” 15,00 EUR

Pašapputes, H= 2,5m.; pl-0,7m.; jauna, perspektīva un izturīga šķirne, augļi vidēji lieli, tumši violeti, pilnīgi nogatavojoties- saldi; nogatavojas sept./okt.

Kolonplūme „Plumot” 15,00 EUR

Pašapputes, H= 1,7m.; pl-0,7m.; augļi lieli, zili, ar sārtu nokrāsu, sulīgi un garšīgi; nogatavojas augustā; lēnaudzīga, neliela izmēra; izskatās nekoratīvi.

Kolonveida ķirsis ”Jachim” 15,00 EUR

Pašapputes, H= 2,7m.; pl-0,7m.; kolonveida vainags, zied vēlu, tāpēc parasti necieš pavasara salnās; ražo katru gadu un bagātīgi; augļi lieli vai ļoti lieli, sfēriski saplacināti, tumši sarkani, saldi ar vieglu skābumu; nogatavojas jūlijā; izturīga un viegli audzējama šķirne.

Kolonveida saldais ķirsis ”Queen Mary” 15,00 EUR

Pašapputes; H=1,7n.; augļi stingri, sirds formas, tumši sarkani, sulīgi un saldi; ražo bagātīgi katru gadu; deserta šķirne.

Kolonveida saldais ķirsis ”Helena” 15,00 EUR

H=2,3m.; lai kolonveida forma būtu perfekta, pirmajos gados jūnija mēnesī sānzarus vēlams formēt, tas palielinās arī ražību; ražo bagātīgi; ogas gandrīz melnas; nogatavojas VII-VIII; garša izcila.

Kolonveida saldais ķirsis ”Silva” 15,00 EUR

Pašapputes; H=1.7m.; augļi spilgti sarkani, garšīgi; nogatavojas VII – VIII; īpaši piemērota nelieliem dārziem, jo aizņem maz vietas un ir dekoratīva; ražo katru gadu un bagātīgi; jauna un perspektīva Kanādas šķirne; laba salizturība.

DUO Kolonveida saldais ķirsis ”Silva” ”Victoria” 18,00 EUR

”Victoria” Pašapputes; H=1.7m.; ražo katru gadu; augļi sirds formas, bordo krāsā, mīkstums stingrs un salds; deserta šķirne; nogatavojas VII – VIII.
”Silva” Pašapputes; H=1.7m.; augļi spilgti sarkani, garšīgi; nogatavojas VII – VIII; īpaši piemērota nelieliem dārziem, jo aizņem maz vietas un ir dekoratīva; ražo katru gadu un bagātīgi; jauna un perspektīva Kanādas šķirne; laba salizturība.

Kolonveida aprikoze ”Compacta” 18,00 EUR

Pašapputes; H=2,5m.; pl-0,8m.; jauna un neparasta šķirne; stādot rindā ar 1m. distanci veidojas dekoratīva līnija; augļi ir oranži dzelteni ar nelielu sārtumu, vidēji lieli ar saldu un sulīgu mīkstumu un vīna aromātu; labi panes pavasara salnas.

Kolonveida aprikožu plūme ”Miracose” 18,00 EUR

Pašapputes; aprikozes un plūmes hibrīds; vainags veidojas izteikti kolonveida; augļi dzelteni ar oranžu sārtumu; mīkstums maigs, salds un viegli atdalās no kauliņa; laba salizturība; ražo katru gadu; nogatavojas oktobrī.