''Hargrand'', cena 15,- EUR

Daļēji pašauglīga Kanādā radīta šķirne; augļi sulīgi un stingri, pilnīgi nogatavojoties ļoti saldi; miza dzeltena ar punktētu sārtumu; nogatavojas augustā.

''Early Orange'', cena 15,- EUR

Augļi vidēji lieli vai lieli, spilgti oranži dzelteni; mīkstums blīvs, sulīgs un salds.

''Mordenas agrīnā'', cena 20,-EUR

Pašauglīga šķirne; augļi vidēji lieli, olveida ar izteikti lielu galu; ļoti saldi; lieliski atdalās kauliņš; nogatavojas jūlija beigās- augusta sākumā.

''Compacta'', cena 20,- Eur.

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 0,8m.; jauna un neparasta šķirne; arī dekoratīva ziedēšanas laikā un ar augļiem, kuri ir vidēji lieli oranži dzelteni ar nelielu sārtumu; mīkstums salds un sulīgs ar vīna aromātu; labi panes pavasara salnas.

Aprikožu plūme ''Dapple Dandy'', cena 18.00EUR

Pašapputes; izcils japāņu plūmes un aprikozes hibrīds; augļi ir lieli, apaļi, purpursarkani ar tumšu, lāsumainu mīkstumu, intensīvi saldi, atgādinot šo augu sulu maisījumu; lieliska izturība pret slimībām un salu.

Aprikoze ''Zalešcicka'', cena 18,00 Eur

Pašapputes; augļi ar sārtu apsarmi, vidēji lieli, 40-50gr., olveidīgi, vidēji stingri, sulīgi, aromātiski, ar labām garšas īpašībām; nogatavojas augustā; ražīga šķirne; laba salizturība.

Aprikoze ''Somo'', cena 18,00 EUR

Pašapputes; laba salizturība; augļi lieli, sfēriski, tumši oranži ar mazu punktētu lāsojumu; sulīgi, saldi un aromātiski, deserta; labi atdalās kauliņš; nogatavojas augusta beigās.

Aprikoze ''Goldrich'', cena 20,00 EUR

Pašapputes; augļi lieli, ovāli, nosegti ar zaļgani-oranžu miziņu un maigu sārtumu; mīkstums biezs, aromātisks, īpaši gards; nogatavojas augasta beigās.

Kolonaprikoze ''Asian Pearl'', cena 22,00 EUR

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 1,2m.; lieliska salizturība līdz -30*C; koloveida vainags; augļi lieli ar dzelteni oranžu miziņu; mīkstums izteikti sulīgs un salds; nogatavojas augustā.