''Early Orange'' 15,00 EUR

Augļi vidēji lieli vai lieli, spilgti oranži dzelteni; mīkstums blīvs, sulīgs, salds, garšīgs.

Ķiršu aprikoze ''Aprikyra'' 18,00 EUR

Pašapputes; unikāls aprikozes un ķiršu hibrīds; zied vēlāk par citām aprikozēm, tāpēc maz cieš no pavasara salām; ražo bagātīgi, vainags jāretina, augļi saldskābi, purpursarkani, aromātiski, atgādina saldo širsi un aprikozi; laba salizturība.

Ķiršu aprikoze ''Sunrosso'' 18,00 EUR

Pašapputes; augļi spilgti sarkani, atgādina lielu saldo ķirsi; mīkstums ļoti salds un sulīgs ar aprikožu garšu.

Kolonveida aprikoze ''Compacta'' 18,00 EUR

Pašapputes; H=2,5m.; pl- 0.8m.; jauna un neparasta šķirne; stādot rindā ar 1m. distanci veidojas dekoratīva līnija; augļi ir oranži dzelteni ar nelielu sārtumu, vidēji lieli ar saldu un sulīgu mīkstumu un vīna aromātu; labi panes pavasara salnas.

Kolonveida aprikožu plūme ''Miracose'' 18,00 EUR

Pašapputes; aprikozes un plūmes hibrīds; vainags veidojas izteikti kolonveida; augļi dzelteni ar oranžu sārtumu; mīkstums maigs, salds un viegli atdalās no kauliņa; laba salizturība; ražo katru gadu; nogatavojas oktobrī.

''Zaleščicka'' 15,00 EUR

Pašapputes; augļi oranždzelteni ar sārtu apsarmi, vidēji lieli, 40-50gr., olveidīgi, vidēji stingri, sulīgi un aromātiski, garšīgi; nogatavojas augustā; ražīga šķirne; laba salizturība.

''Somo'' 15,00 EUR

Pašapputes; laba salizturība; augļi lieli, sfēriski, tumši oranži ar mazu punktētu lāsojumu, sulīgi, saldi, aromātiski, deserta; labi atdalās kauliņš; noagatavojas VIII-IX.