Kolonābeles skatīt pie kolonaugļukokiem

“Ģimenes ābelītes”, “Duo” 15,00 EUR

Divas dažādas ābeļu šķirnes uzpotētas uz viena potcelma. Pieejamas daudz dažādas populārāko šķirņu kombinācijas.

Pazemināta auguma ābeles:

„Sarkanais Dzidrais” 9,50 EUR

– ļoti agra vasaras šķirne; nogatavojas jūlija beigās; augļi vidēji lieli, pārklāti ar sarkanu lāsojumu, mīkstums balts, sulīgs, trausls, salds, aromātisks deserta;

„Auksis” 9,50 EUR

– rudens šķirne, nogatavojas septembrī; augļi lieli saplacināti apaļi, dzelteni ar koši sarkanu virskārtu un tumšām pārtrauktām svītrām, mīkstums sulīgs, saldskābs ļoti garšīgs; glabājas līdz februārim;

„Ligol” 9,50 EUR

– vēla rudens šķirne, nogatavojas sept./okt.; augļi lieli vai ļoti lieli, sarkani ar vaska apsarmi; mīkstums trausls, sulīgs, saldskābs, aromātisks;

„Lobo” 9,50 EUR

– rudens ziemas šķirne, nogatavojas septembra beigās; augļi lieli vai vidēji lieli, plati koniski, gandrīz pilnīgi pārklāti ar sarkanu lāsojumu; mīkstums balts, smalkgraudains, sulīgs ar teicamu garšu;

„Szara Renete” 9,50 EUR

– rudens ziemas šķirne, nogatavojas septembra beigās; augļi lieli, gaiši zaļi, pilnībā pārklāti ar rūsganu lāsojumu; mīkstums maigs, sulīgs ar pikantu pēcgaršu, augļus var lietot diabētiķi.

„Baltais Dzidrais” 9,50 EUR

Ļoti agra vasaras šķirne. Nogatavojas jūlija beigās. Augļi vidēji lieli, nedaudz sfēriski, gaiši zaļi ar dzeltenu, sulīgi un aromātiski.

„Berženinku Ananasas” 9,50 EUR

Vēla vasaras šķirne. Nogatavojas augusta vidū. Augļi lieli vai ļoti lieli, dzeltenbalti ar nelielu sārtumu; stingri, kraukšķīgi, saldskābi.

„James Grieve” 9,50 EUR

Agra rudens šķirne. Nogatavojas augusta beigās. Augļi vidēji lieli, zaļgandzelteni ar piesātinātu purpura sārtojumu. Mīkstums maigi dzeltens, kraukšķīgs, ar izteiktu ābolu smaržu.

„Szampion” 9,50 EUR

Rudens šķirne. Nogatavojas septembra beigās. Augļi lieli vai ļoti lieli, zeltaini zaļgani, pārklāti ar koraļsarkanu lāsojumu; saldi, nedaudz skābi, aromātiski, sulīgi.

„Belarusskoje Malinovoje” 9,50 EUR

Rudens šķirne; augļi lieli vai vidēji lieli, gaiši zaļi , kas pilnībā pārklāti ar tumši purpursarkanu lāsojumu; miza plāna ar intensīvi gaišu apsarmi; mīkstums balts, vidēji blīvs, sulīgs, saldskābs; nogatavojas septembra otrajā pusē.

„Zelta Reneta” 9,50 EUR

Rudens šķirne; augļi vidēji lieli, zeltaini dzelteni ar bagātīgu sarkanu svītrojumu; mīkstums sulīgs, kraukšķīgs, salds, ar pikantu vīna pēcgaršu; deserta; nogatavojas septembra beigās – oktobra sākumā.

„Rudens Svītrainais” /Grāvenšteins/ 9,50 EUR

Rudens šķirne. Nogatavojas septembra vidū. Augļi vidēji lieli, dzelteni, pārklāti ar maigi svītrainu purpursarkanu lāsojumu. Mīkstums krēmbalts, kraukšķīgs ļoti sulīgs, aromātisks ar aveņu pēcgaršu.

„Delikates” 9,50 EUR

Rudens šķirne. Nogatavojas septembra sākumā. Augļi lieli vai ļoti lieli, dzeltenzaļi, daļēji pārklāti ar sarkanu lāsojumu. Mīkstums balts ar ļoti labu saldskābu garšu.

„Muskat Renete” 9,50 EUR

Rudens šķirne; augļi vidēji lieli, nedaudz saplacināti, dzelteni ar sarkanu lāsojumu; mīkstums sulīgs, salds, spēcīgu aromātu, riekstu- apelsīnu pēcgaršu; nogatavojas septembra beigās – oktobra sākumā.

„Rubin” 9,50 EUR

Vēla rudens šķirne. Nogatavojas septembra beigās. Augļi lieli vai ļoti lieli, sfēriski; oranži sarkani vai sarkani ar tumši sarkanu svītrojumu; mīkstums dzeltens, ļoti sulīgs, salds; nedaudz aromātisks un ar lielisku garšu.

„Topaz” 9,50 EUR

Vēla rudens šķirne. Nogatavojas septembra beigās. Augļi vidēji vai lieli, dzelteni, pilnīgi pārklāti ar koši sārtu lāsojumu; mīkstums dzeltens, maigs un sulīgs.

„Bohemia” 9,50 EUR

Vēla rudens šķirne. Nogatavojas septembra beigās. Augļi ļoti lieli, sfēriski, dzelteni, pilnīgi pārklāti ar karmīnsarkanu lāsojumu. Mīkstums krēmbalts, sulīgs, kraukšķīgs, saldskābs.

„Antonovka” 9,50 EUR

Vēla rudens šķirne. Nogatavojas septembra beigās. Augļi ļoti lieli, gaiši zaļi, skābeni, ar izcilu aromātu.

„Red Boskop” 9,50 EUR

Rudens – ziemas šķirne. Nogatavojas oktobra vidū. Augļi lieli vai ļoti lieli, zaļi ar dzeltenu un sarkani violetu pārklājumu; mīkstums rupjš, zaļgani krēmīgs, ar pikantu pēcgaršu, deserta šķirne.

„Golden Delicios” 9,50 EUR

Rudens – ziemas šķirne. Nogatavojas oktobra vidū. Augļi vidēji lieli, zaļgani dzelteni vai dzelteni; mīkstums krēmveida, sulīgs, kraukšķīgs, aromātisks, ļoti garšīgs.