Angļu rozesTējhibrīdu rozesFloribundrozesPoliantrozesMiniatūrrozesKlājeniskās rozesKrūmu rozesParka rozesVīteņrozesVēsturiskās rozesAugststumbra rozes

Rožu stādu audzēšana ir bijusi mūsu primārā nodarbošanās jau 30 gadus. Līdz ar to piedāvājam vienu no plašākajiem rožu šķirņu sortimentiem Latvijā (tirdzniecībā ir pieejami 375 rožu šķirņu stādi), kā arī nodrošinām neatsveramu pieredzi “īsto” rožu stādu tipu un šķirņu atrašanai tieši Jūsu dārzam.

Kā arī lūdzam iepazīties ar mūsu ieteikumiem rožu kopšanā un ieziemošanā.

Ilggadējā rožu audzēšanas pieredze ir ļāvusi atlasīt no plašā klāsta labākās un mūsu klimatam piemērotākās šķirnes. Tieši šādas – sevi pierādījušas šķirnes tiek piedāvātas Jums!
Detalizētu šobrīd pieejamo rožu šķirņu sarakstu, kā arī, rožu šķirņu atšifrējumu, Jūs varat saņemt nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: ainars.buls@gmail.com vai pa jebkuru no šiem tālruņiem +371 26539686, +371 26440477.

Piedāvājam rožu stādus vairumā tālākai tirdzniecībai par ļoti izdevīgām cenām. Piedāvājam rožu stādus vairumā tālākai tirdzniecībai par ļoti izdevīgām cenām: Viengadīgie stādi – 1,70 EUR/gab., divgadīgie stādi divu un triju litru podos – 3,50 EUR/gab. (bez PVN).

Stādu cenas mazumtirdzniecībā:

Viengadīgs stāds* – 4.5 EUR

Divgadīgs stāds** – 6.5 EUR

Augststumbra rozes – 15 EUR

* – vienu gadu audzēts stāds

** – divus gadus audzēts stāds 2-3 litru podā

TOP